Wydarzenia specjalne DUŻY TARG SPOŁECZNY

Duży Targ Społeczny | Setki świetnych książek za 5 lub 10 PLN!
Jedno z najbardziej lubianych wydarzeń Big Book Cafe & Festival.
UWAGA! Wydarzenie trwa 2 dni!

  • Data: sobota, 26 czerwca 2021, Godz. 12:00 – niedziela, 27 czerwca 2021, Godz. 20:00
  • Miejsce: CENTRUM ŁOWICKA, ŁOWICKA 21
  • Rodzaj spotkania: Uwaga! Wydarzenie bez transmisji. Bądź z nami na miejscu! Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

O WYDARZENIU

Dwa dni, podczas których możecie swobodnie przebierać wśród podarowanych nam książek – używanych, ale będących z świetnym stanie. Przygotowujemy dla Was około tysiąca tytułów z drugiej ręki, w tym prawdziwych skarbów, bestsellerów, a nierzadko także nowości. Wszystkie te książki są nam podarowane przez czytelników: zaprzyjaźnionych pisarzy, redaktorów, artystów, krytyków literackich, tłumaczy, bywalców Big Book Cafe oraz sąsiadów. Trafiają do nas z ich prywatnych bibliotek i dostają drugie życie w Waszych domach i zbiorach.
Duży Targ Społeczny to okazja, by złowić prawdziwe perły, niedostępne już ani w księgarniach, ani aukcjach. Wśród książek są różne gatunki literatury, tytuły polskie i światowe, także w językach obcych, nierzadko wśród darów są zupełne nowości i tytuły niedawno nagradzane, o których wciąż jest głośno.
Przyjdź i złów coś dla siebie!
Zapraszamy z torbami, bo wielu uczestników targu robi u nas naprawdę okazałe zakupy. Na miejscu do kupienia będą także specjalne torby festiwalowe, duże i z wytrzymałej bawełny.

Wszystkie książki wyceniamy na symboliczne 5 albo 10 PLN.

CHCESZ NAM PRZEKAZAĆ KSIĄŻKI NA TARG?

Zapraszamy do Big Book Cafe codziennie od 10 do 18.00, aż do 24 czerwca.
Książki przyjmują bariści, oni również oglądają dary i decydują, czy możemy przyjąć wszystkie.
WAŻNE: przyjmujemy książki nie starsze niż 20 lat, z wyjątkiem encyklopedii, podręczników, poradników, leksykonów itp. Za podarunek i wsparcie chętnie podziękujemy szerokim uśmiechem i pyszną kawą.

DOKĄD TRAFIA DOCHÓD Z TARGU?

Każda przekazana nam książka jest cegiełką, można ją kupić za 5 albo 10 PLN i w ten sposób wesprzeć działanie Fundacji „Kultura nie boli”, która realizuje dla Was około 200 wydarzeń literackich rocznie.
Cały dochód z Dużego Targu Big Book FestIval 2021 pomoże nam opłacić koszty związane z organizacją 9. edycji międzynarodowego festiwalu czytania, który pod hasłem JESZCZE BĘDZIE NAJPIĘKNIEJ! tworzymy od 25 do 27 czerwca w Warszawie i online.

GDZIE ODBYWA SIĘ TARG?

W tym roku Duży Targ Społeczny Big Book Festival zorganizujemy przy ul. Łowickiej 21, w Centrum Łowicka, czyli jednej z dwóch lokalizacji festiwalu. Wszystkie jego wydarzenia odbywają się w Big Book Cafe i Centrum Łowicka.

BĄDŹMY BEZPIECZNI RAZEM!

Podczas Dużego Targu Książki obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z pandemią Covid-19. Dokładne informacje znajdziesz w zakładce COVID-19, wszelkich informacji udzielają nasi wolontariusze.

Obowiązuje dezynfekcja rąk, zachowywanie dystansu i przestrzeganie limitu osób przebywających w strefie targu. W pomieszczeniach obowiązuje noszenie maseczek zakrywających i usta, i nos.
Nasi wolontariusze pomogą Wam skorzystać z zakupów w dobrej, pogodnej i zdrowej atmosferze.

Dziękujemy za wsparcie, zapraszamy do oddawania nam książek w dobrym stanie oraz na zakupy targowe podczas Big Book Festival!

Podaj dalej, zaproś znajomych!

Workcation
miasto stoleczne warszawa
ministerstwo kultury dziedzictwa narodowego i sportu